powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Pytasz, wiesz i masz
1. Jak mam zrobić zakupy?

To bardzo proste. W tym celu udaj się do menu POMOC lub kliknij tutaj. Tam poprowadzą Cię za rękę.

2. Jak mam zapłacić za towar?

Tu masz dwie opcje:
  1. Przelew na konto. Szybko, łatwo i przyjemnie. Dokonujesz przelewu na konto na nasz rachunek bankowy - Po otrzymaniu przelewu towar wysyłamy jeszcze tego samego dnia priorytetem. Paczkę masz u siebie w ciągu 7 dni roboczych.
  2. Wysyłka za pobraniem. To dla tych, którzy się boją, że jesteśmy nieuczciwi :). Po telefonicznym potwierdzeniu Twojej osoby, zakupiony przez Ciebie towar pakujemy i wysyłamy. Na przesyłkę czekasz do 3 dni roboczych.
3. Ile zapłacę za przesyłkę?

Zapłacisz tyle ile wynosi suma zakupionych przez Ciebie towarów oraz koszt wysyłki. Koszt wysyłki pobraniowej wynosi 18pln, natomiast jeśli wybierasz przedpłatę na konto to wysyłka wynosi 14pln.  Jeśli wartość zakupionych przez Ciebie rzeczy wynosi więcej niż 399 zł - PRZESYŁKĘ MASZ ZA FRIKO - BUNKIER PŁACI ZA CIEBIE!!!

4. Kiedy dostanę paczkę?

Od momentu przyjęcia zamówienia bunkier.com spręża się byś dostał to co nabyłeś jak najszybciej. Paczki wysyłamy starą i sprawdzoną Pocztą Polską. Dostarczenie paczki trwa od 3 do 7 dni. Skąd taka różnica? Przeczytaj w punkcie 2 "Jak mam zapłacić za towar?"
UWAGA!!! TERMINY OCZEKIWANIA SĄ PRZYBLIŻONE - NA DORĘCZANIE PACZEK PRZEZ POCZTĘ MY NIESTETY WPŁYWU NIE MAMY.5. Coś jest nie jasne? Masz wątpliwości? Chciałbyś o coś zapytać ale boisz się?

Nie pękaj! FACET jest po to by ci pomóc! Więc replica watches wal śmiało! Kliknij tutaj!

 http://m65.pl/

 

 
 
  Promocja

Tirówka new style rock n roll 21165-645
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens